Sklep Online

Medaliki i krzyżyki

Wybieraj spośród licznej oferty medalików i krzyżyków, które z pewnością przypadną Ci do gustu.

Medaliki i krzyżyki

Aktywne filtry

  • Nowy

  Ażurowy złoty medalik z wizerunkiem Matki Boskiej Częstochowskiej. Wizerunek Madonny z dzieciątkiem jest lekko wypukły, co nadaje mu trójwymiarowość na płaskiej powierzchni wisiorka. Wykonany z wysokiej jakości złota próby 585.

  • Nowy

  Medalik ze złota Au 585...

  Cena 915,00 zł

  Złoty medalik Matka Boska to idealny pomysł na prezent z okazji Komunii Świętej, chrztu lub bierzmowania. Medalik został wykonany z ogromną precyzją, przez co jest produktem najwyższej jakości. Do produkcji użyto wysokiej jakości złota próby 585 (14K).

  • Nowy

  Złoty medalik z wizerunkiem Matki Boskiej Częstochwskiej w sercu. Boki medalika są diamentowane, co dodaje uroku. Wykonany z wysokiej jakości złota próby złota 585.

  • Nowy

  Złoty medalik z wizerunkiem Matki Boskiej w sercu. Boki medalika są diamentowane, co dodaje zawieszce uroku. Wykonany z wysokiej jakości złota próby 585.

  • Nowy

  Zawieszka złota Au 585...

  Cena 405,00 zł

  Subtelny złoty medalik z wizerunkiem Matki Boskiej Częstochowskiej w sercu. Wizerunek Madonny umieszczony jest na tle promieniujących linii, które emanują z centrum na zewnątrz, nadając całości efekt blasku lub świetlistości. Wykonany z wysokiej jakości złota próby 585. 

  • Nowy

  Medalik ze złota Au 585...

  Cena 370,00 zł

  Złoty medlaik z wizerunkiem Matki Boskiej Częstochowskiej. Medalik został wykonany z ogromną precyzją, przez co jest produktem najwyższej jakości. Do produkcji użyto wysokiej jakości złota próby 585 (14K).

  • Nowy

  Zawieszka złota Au 585...

  Cena 765,00 zł

  Złoty, ażurowy medalik z wizerunkiem Matko Boskiej. Na krawatce oraz wizerunku zostały umieszczone białe cyrkonie. Na około medalika rozmieszczone są serca. Wykonany został z zółtego złota próby 585.