Sklep Online

Naszyjniki

Oferta złotych naszyjników składa się z przeróżnych rodzajów splotów, oraz zawieszek. Wybierz swój idealny naszyjnik oraz dobierz do niego inne elementy biżuterii, aby stworzyć swój unikalny styl.

Naszyjniki

Aktywne filtry

  • Nowy

  Różaniec złoty Au 585

  Cena 2 050,00 zł

  Delikatny, złoty różaniec z diamentowanymi kulkami, cudownym medalikiem oraz krzyżykiem. Naszyjnik jest unikatowym połączeniem biżuterii religijnej i dekoracyjnej. Wykonany z wysokiej jakości żółtego złota próby 585.

  • Nowy

  Naszyjnik złoty Au 585...

  Cena 1 070,00 zł

  Piękny złoty naszyjnik z zawieszką w kształcie serca z bordową emalią. Wisiorek umieszczony na delikatnym łańcuszku typu ankier. Biżuteria ta mogłaby być atrakcyjnym dodatkiem do wieczorowej kreacji lub wyjątkowym prezentem na romantyczną okazję. Wykonany z wysokiej jakości żółtego złota próby 585.

 • Naszyjnik z naturalnym kamieniem na złotym łańcuszku.

  Kwarc różowy nazywany jest kamieniem miłości, pozwalającym rozwinąć uczucie do ludzi i otaczającego świata. Najlepszej jakości kamienie kwarcu różowego pochodzą z Madagaskaru, ale występuje również w Brazylii, USA, Rosji, Japonii, Finlandii czy Polsce. Przyciąga nie tylko pięknym wyglądem, ale także właściwościami, które umożliwiają jego różne zastosowanie w przemyśle czy jako wspaniała ozdoba.

  Kwarc różowy to kamień przede wszystkim dla zodiakalnych wag oraz byków.

 • Naszyjnik złoty Au 585...

  Cena 490,00 zł

  Kryształ górski, to bezbarwna, przezroczysta odmiana kwarcu.

  Kryształ górski można znaleźć w środowisku geologicznym, które pozwala na tworzenie się kwarcu. Dlatego minerał ten wydobywany jest w wielu miejscach na świecie m.in. w Birmie, Brazylii, Francji, Rosji, USA oraz na Madagaskarze. Kwarc górski występuje też w Polsce, przede wszystkim na Dolnym Śląsku.

  Kryształ górski jest uznawany za najsilniej oczyszczający kryształ, wzmacnia właściwości wszystkich kamieni.

  Kryształ wspomaga realizacje marzeń, dodając energii i witalności.

  Poprawia koncentrację, zapewnia poczucie jasności i czystości umysłu.

 • Ametyst, to przeźroczysta odmiana kwarcu o fioletowym zabarwieniu. Kamień półszlachetny, używany w jubilerstwie, występuje w Brazylii, Urugwaju, USA, Iranie, Rosji, Niemczech, a także na Sri Lance i Madagaskarze oraz w Polsce.

  Jego nazwa pochodzi z języka greckiego i oznacza „trzeźwy”, gdyż według greckich wierzeń, picie wina z czar ametystowych zabezpieczało pijącego przed upiciem się.

  Kamień ten zalecany jest Bliźniętom. Przypisuje mu się bowiem moc uśmierzania bólu i rozluźniania. Powinny go także nosić przy sobie zodiakalne Barany i Wodniki.

 • Naszyjnik złoty Au 585...

  Cena 655,00 zł

  Prasiolit (znany również jako zielony kwarc, zielony ametyst lub wermary), to kamień półszlachetny jest zieloną odmianą kwarcu.

  Kamień ten występuje w Brazylii, Kanadzie i Polsce.

  Pozytywnie wpływa na układ immunologiczny i odporność.
  Łagodzi stany szybkiego męczenia się i nietolerancji upałów.
  Pomocny przy wszelkich dolegliwościach związanych z sercem, układem krążenia i cyrkulacją krwi.
  Poprawia pamięć i zdolność koncentracji.
  Wycisza, niweluje wewnętrzny niepokój i nerwowość

 • Naszyjnik z naturalnym kamiemiem na złotym łańcuszku. Błękitny TOPAZ jest najbardziej ceniony i symbolizuje spokój, harmonię i komunikację. Ten kamień pomaga nam lepiej wyrażać swoje myśli i uczucia oraz sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości.

 • Ametyst różowy posiada charakterystyczny różowy kolor, od bladoróżowego, przez prawie czerwony, a również brązowy, szary i biały.Kilka miejsc na świecie, w tym Boliwia, Brazylia i Rosja, jest znanych z występowania ametystu różowego.

  Ametyst różowy to kamień miłości, spokoju i równowagi emocjonalnej. Jest to również minerał, który otwiera czakrę serca co pomaga zarówno w dawaniu miłości jak i jej otrzymywaniu.

  Kamień ten zalecany jest Bliźniętom. Przypisuje mu się bowiem moc uśmierzania bólu i rozluźniania. Powinny go także nosić przy sobie zodiakalne barany i wodniki.