Sklep Online

Latest posts

Carl Von Zeyten

Carl von Zeyten to marka zegarkowa, która  nawiązuje do tradycji zegarmistrzowskich Badenii-Wirtembergii.  Właśnie tam na początku XVII wieku  rozwinęła się na  niespotykaną (jak na owe czasy) skalę produkcja zegarów ściennych z kukułką.  Najwięcej warsztatów zegarmistrzowskich działało w Tribergu, Sankt Georgen i Furtwangen.  W tym ostatnim mieście  powstała nawet w 1850 roku Książęca Badeńska Szkoła Zegarmistrzowska. Mechaniczne zegary z kukułką, oryginalne zdobione, wykonane  z niemiecką  dokładnością,  na bazie  wysokiej  jakości komponentów po dziś dzień są wizytówką tego regionu. Jeżeli ktoś szuka  zegara z kukułką,  od razu na myśl przychodzi mu Szwarcwald i nie  jest to przypadek.

Marka Carl  von Zeyten wyrosła właśnie z tych zegarmistrzowskich tradycji. Celem twórców CvZ było uchwycenie w projektach czasomierzy unikalnego ducha regionu. Tego wyrazem jest m.in. charakterystyczne i nietuzinkowe wzornictwo,  które silnie nawiązuje do tradycji zdobienia zegarów pielęgnowanej na tym terenie. Design to jednak nie wszystko. Najważniejsze  jest to, co tkwi we wnętrzu czasomierzy.  W portfolio niemieckiej marki znajduje się całe spektrum kwarcowych i mechanicznych zegarków. Wiele modeli w kolekcji marki, głównie tych klasycznych, „garniturowych”, pracuje w oparciu o niezawodne i solidne japońskie mechanizmy SEIKO i Miyota. Sercem zegarków kwarcowych jest również szwajcarski mechanizm RONDA.

Carl Von Zeyten

Active filters

 • Zegarek Lahr marki Carl von...

  Price zł1,490.00

  Stylowy zegarek przeznaczony dla mężczyzn. Tarczę typu skeleton w niebieskim kolorze zabezpieczono szkiełkiem mineralnym odpornym na uszkodzenia zewnętrzne. Na jej powierzchni znajduje się subtarcza wskazująca upływ sekund.

 • zegarek MURG CVZ0054RBL...

  Price zł1,790.00

  Stylowy zegarek męski open heart niemieckiej marki Carl von Zeyten. Czasomierz został wyposażony w unikalne i atrakcyjne dla oka komplikacje takie jak podwójny balans oraz wskaźnik faz księżyca, które efektownie prezentują się na nadgarstku.

 • Zegarek Saint Georgen marki...

  Price zł1,600.00

  Zegarek nawiązujący do stylu vintage. Składa się z okrągłej, stalowej koperty utrzymanej w odcieniu różowego złota, brązowego paska wykonanego z naturalnej skóry oraz przeźroczystej tarczy open heart, przykrytej szkiełkiem mineralnym.

 • Zegarek Carl von Zeyten...

  Price zł1,550.00

  Elegancki model nawiązujący do stylu vintage. Składa się z okrągłej, stalowej koperty utrzymanej w odcieniu srebra, czarnego paska wykonanego z naturalnej skóry oraz ciemnej tarczy open heart, przykrytej szkiełkiem mineralnym, którego twardość oceniono na

 • Zegarek Elzach marki Carl...

  Price zł1,450.00

  Męski zegarek, który zachwyci swoim niestandardowym, ale bardzo eleganckim i wyrafinowanym wyglądem. Koperta odlana ze stali szlachetnej w kolorze złotym została zawieszona brązowym pasku uszytego ze skóry naturalnej.

 • Zegarek WOLFACH marki Carl...

  Price zł1,750.00

  Carl von Zeyten Wolfach Skeleton Automatic CVZ0061BL to model o przykuwającym wzrok designie, który został stworzony z wysokiej jakości materiałów. Producenci wyposażyli zegarek w okrągłą kopertę, wykonaną ze stali szlachetnej.

 • Zegarek BERNAU marki Carl...

  Price zł1,750.00

  Zegarek męski automatyczny o nietuzinkowym wzornictwie. Elementy wyróżniające to: podwójny balans (dual balance) dość rzadka komplikacja oraz wskaźnik rezerwy chodu. Na zegarek oferowana jest 2-letnia gwarancja.

 • Zegarek męski Carl von...

  Price zł1,520.00

  Zegarek składa się z okrągłej koperty ze stali szlachetnej w kolorze srebrno-złotym, brązowego paska ze skóry oraz białej tarczy przykrytej szkiełkiem mineralnym. Urządzenie napędza do działania 35-kamienny mechanizm automatyczn