Sklep Online

Maserati

Znakiem rozpoznawczym zegarków firmy Maserati jest charakterystyczny trójząb widniejący na tarczy każdego egzemplarza. Ta włoska marka, do niedawna niezwiązana z branżą zegarmistrzowską, słynie z produkcji ekskluzywnych sportowych aut. Samochód Maserati to przedmiot pożądania niejednego kierowcy. Piękno, ponadczasowa elegancja i solidność to najważniejsze cechy produktów włoskiej firmy, którymi wyróżniają się nie tylko auta, lecz także czasomierze. Miłośnicy luksusu z pewnością docenią współczesny styl kwarcowych i automatycznych zegarków Maserati nawiązujący do modeli aut marki oraz zastosowane w nich wysokiej jakości mechanizmy (m.in. Seiko, Ronda i Miyota) gwarantujące niezawodną pracę.

Maserati

Active filters

 • Maserati SUCCESSO SOLAR...

  Price zł950.00

  Zegarek napędzany jest za pomocą niezawodnego japońskiego mechanizmu kwarcowego Miyota zasilanego światłem słonecznym i nie wymaga wymiany baterii. Zarówno koperta jak i stylowa bransoleta wykonane zostały ze stali szlachetnej 316L.

 • Maserati COMPETIZIONE...

  Price zł850.00

  Zegarek Maserati Competizione R8853100503 to świetny dodatek do eleganckiego stroju każdej kobiety, która wysoko ceni sobie zarówno elegancję jak i uniwersalność czasomierza. Tarcza jest biała o niewielkich wymiarach.

 • Maserati COMPETIZIONE...

  Price zł1,160.00

  Zegarek marki Maserati ma stal chirurgiczna kopertę 31 mm średnicy i jest wyposażony w pasek z metal. Wewnątrz koperty jest mechanizm i zegarek ma także szkiełko szkiełko mineralne. Zegarek jest wodoodporny do 10ATM

 • Maserati COMPETIZIONE...

  Price zł1,160.00

  Zegarek marki Maserati ma stal chirurgiczna kopertę 32 mm średnicy i jest wyposażony w pasek z metal. Wewnątrz koperty jest mechanizm i zegarek ma także szkiełko szkiełko mineralne. Zegarek jest wodoodporny do 10ATM