Sklep Online

Lorus

Marka Lorus została powołana do życia w 1982 R. przez Seiko Watch Corporation
Ówczesny krajobraz na światowym rynku zegarków prezentował się zupełnie inaczej niż teraz. Technologia kwarcowa była wciąż na początku swojej drogi. Niedrogimi zegarkami pozostawały głównie te cyfrowe lub mechaniczne. LORUS z miejsca stał się hitem, a uznanie dla jego kombinacji wartości, jakości i niezawodności potraktowano jako odświeżającą i bardzo kuszącą ofertę. W pierwszych latach swojego szybkiego rozwoju Lorus odegrał znaczącą rolę w kształtowaniu światowego rynku zegarków. Dzięki tej marce najlepsza technologia kwarcowa stała się dostępna dla wszystkich.

Lorus

Active filters

 • męski sportowy zegarek z bardzo dokładnym mechanizmem kwarcowym wyposażonym chronograf i datownik oraz wskazanie czasu w trybie 24h. Dzięki tym funkcjom możemy go wykorzystać podczas aktywności fizycznej

 • Zegarek Lorus RT381HX-9

  Price zł489.00

  Męski zegarek renomowanej firmy Lorus z tachometrem, chronografem, datownikiem i wodoszczelnością 100 m

 • Lorus RT349HX9 to męski sportowy zegarek z bardzo dokładnym mechanizmem kwarcowym wyposażonym chronograf i datownik oraz wskazanie czasu w trybie 24h. Dzięki tym funkcjom możemy go wykorzystać podczas aktywności fizycznej.

 • Zegarek Lorus Męski...

  Price zł509.00

  Wyjątkowy męski model o sportowym charakterze.Połączenie sportowego stylu i lekkiej elegancji sprawi, że model ten będzie idealnym dodatkiem, który sprawdzi się zarówno na co dzień jak i podczas bardziej eleganckich okazji.