Sklep Online

Casio

Casio

Największa i najbardziej rozpoznawalna marka zegarkowa w Polsce
CASIO posiada w portfolio bogatą ofertę kultowych marek, które spełnią oczekiwania każdego klienta. W ofercie japońskiego producenta znajdziemy: zegarki G-SHOCK, dedykowane prawdziwym twardzielom, czasomierze EDIFICE – dla prawdziwych fanów motoryzacji, kultowe elektroniki CASIO VINTAGE, które przywracają pozytywne wspomnienia oraz wstrząsoodporne BABY-G – dla wielbicielek sportowej elegancji. Poznaj świat każdej z marek już dziś!

Aktywne filtry

 • Zegarek Casio Vintage...

  Cena 449,00 zł

  Damski zegarek retro Casio VINTAGE Round, to to model, który podkreśli modne stylizacje nawiązujące do lat 70 i 80. XX wieku. Zegarek działa w oparciu o mechanizm kwarcowy znajdujący się w kopercie w kolorze gunmetal.

 • CASIO Collection Women...

  Cena 199,00 zł

  Zegarek CASIO,to elegancki damski model z dokładnym mechanizmem kwarcowym. Prostokątna koperta w złotym kolorze wykonana jest z mosiądzu i osadzono w niej szkło mineralne. W połączeniu ze skórzanym paskiem tworzy efektowne wykończenie.

 • Zegarek Casio Baby-G...

  Cena 1 399,00 zł

  Casio G-shock, to wytrzymały zegarek przeznaczony dla aktywnych kobiet. Model posiada dwa niezależne liczniki czasu. Dodatkowo posiada funkcje, które ułatwiają codzienne czynności. Moduł Bluetooth, za pomocą, którego synchronizujemy zegarek z telefonem .

 • klasyczny damski model z dokładnym mechanizmem kwarcowym. Koperta tego modelu wykonana jest z mosiądzu i osadzono w niej szkło mineralne. W połączeniu z skórzanym paskiem tworzy spójną całość. Biała tarcza została wykończona czarnymi cyframi.

 • Zegarek Damski Casio...

  Cena 199,00 zł

  Damski, designerski zegarek naręczny. Posiada on kopertę wykonaną z wysokiej jakości tworzywa oraz gumowy pasek w szatym kolorze.

 • ZegarekCasio VINTAGE...

  Cena 199,00 zł

  Damski, designerski zegarek naręczny. Posiada on kopertę wykonaną z wysokiej jakości tworzywa oraz gumowy pasek w czarnym kolorze.

 • Zegarek Casio Vintage...

  Cena 89,00 zł

  Zegarek przeznaczony jest dla osób aktywnych i lubiących sport. Wykorzystane przy produkcji tworzywo gwarantuje bardzo niską wagę i niesłychaną wytrzymałość.