Sklep Online

Cyrkonie

Wybierz złote kolczyki z dodatkiem cyrkonii, które podkreślą twoją urodę, sprawią, że zabłyśniesz i wyróżnią Cię z tłumu. Kolczyki wykonane z wysokiej jakości złota sprawdzą się jako idealny prezent. 

Cyrkonie

Aktywne filtry

  • Nowy

  Kolczyki złote Au 585...

  Cena 575,00 zł

  Złote kolczyki w kształcie łabędzi w koronie wysadzane cyrkoniami. Cyrkonie są ułożone w taki sposób, aby tworzyć pióra łabędzia, dodając biżuterii trójwymiarowości i detalu. Wykonane z wysokiej jakość złota próby 585.

  • Nowy

  Kolczyki złote Au 585...

  Cena 670,00 zł

  Złote kolczyki w kształcie koniczynek wysadzane cyrkoniami. Płatki z niebieskimi cyrkoniami układają się w kształt serca. W środku widnieje mała biała cyrkonia, która nadaje blasku. Wykonane z wysokiej jakość żółtego złota ptóby 585.

  • Nowy

  Kolczyki złote Au 585 z...

  Cena 375,00 zł

  Złote kolczyki w kształcie okręgów wysadzane czarnymi cyrkoniami. Każdy kolczyk jest ozdobiony wieloma małymi, czarnymi kamieniami cyrkoniami. Idealne do noszenia na codzień jak i na szczególne okazje. WYkonane z wysokiej jakośći złota próby 585.

  • Nowy

  Kolczyki złote Au 585...

  Cena 580,00 zł

  Delikatne, złote kolczyki w kształcie serc. Każde serce jest przecięte asymetrycznie linią z błyszczącymi, białymi cyrkoniami. Wykonane z wysokiej jakości żółtego złota próby 585.

  • Nowy

  Kolczyki złote Au 585...

  Cena 385,00 zł

  Złot, ażurowe kolczyki w kształcie serca wysadzane cyrkoniamii. W jednym roku każdego serca umieszczone są białe cyrkonie. Wykonane z wysokiej jakości żółtego złota próby 585.

  • Nowy

  Kolczyki złote Au 585...

  Cena 420,00 zł

  Złote kolczyki w kształcie serca wysadzane różowymi cyrkoniami. Cyrkonie rozłożone wzdłuż krawędzi każdego serca, tworząc efekt pełnego serca. Wykonane z wysokiej jakości żółtego złota próby 585.

  • Nowy

  Kolczyki złote Au 585...

  Cena 529,00 zł

  Złote kolczyki w kształcie serca wysadzane niebieskimi cyrkoniami. W środku każdego serca jest mniejsze złote serduszko. Wykonane z wysokiej jakośći żółtego złota próby 585.

  • Nowy

  Kolczyki złote Au 585...

  Cena 620,00 zł

  Złote kolczyki w kształcie serc wysadzane cyrkoniami. Cyrkonie są umieszczone na całej powierzchni przedniej części kolczyków. Wykonane z wysokiej jakości zółtego złota próby 585.