Sklep Online

Zawieszki/wisiory

Srebrna zawieszka stanowi doskonałe uzupełnienie łańcuszka wykonanego z tego samego materiału. Prezentowane przez nas zawieszki charakteryzują się najwyższą jakością wykonania. Mnogość wzorów, kształtów czy wielkości sprawia, że każdy znajdzie u nas to, czego szuka.

Zawieszki/wisiory

Aktywne filtry

  • Nowy

  Srebrna zawieszka w kształcie serca elegancko wysadzana cyrkoniami. Centralnym punktem wisiora jest duża, błyszcząca cyrkonia w kształcie serca. Wokół tego kamienia umieszczono mniejsze, okrągłe cyrkonie. Całość wykonana z najwyższej jakości srebra rodowanego próby 925. 

  • Nowy

  Srebrna zawieszka w kształcie serca wysadzana kolorowymi cyrkoniami. Centralne serce jest gładkie i polerowane, otoczone przez koronę z kolorowych cyrkonii, które są rozmieszczone wokół niego jak płatki kwiatu lub promienie słońca.

  • Nowy

  Srebrny wisior wysadzany cyrkoniami w kształcie serca z sowami. Oczy sów są podkreślone przez duże, czarne cyrkonie, które nadają jej wyrazisty i intrygujący wygląd. Kontur serca jest wypełniony cyrkoniami. Wykonany z najwyższej jakośći srebra próby 585.

  • Nowy

  Srebrny wisior Ag925...

  Cena 52,00 zł

  Srebrna pozłacana zawieszka z drzewkiem szczęścia wysadzana białymi cyrkoniami. Gałęzie dzrzewka są ażurowe. Otaczająca drzewo obręcz jest wysadzana licznymi, białymi cyrkoniami.

  • Nowy

  Srebrny wisior Ag925...

  Cena 39,00 zł

  Srebrny wisior w kształcie drzewka szczęścia wysadzany kolorowymi cyrkoniami. Drzewo posiada misternie wygięte gałęzie zakończone spiralnymi motywami, co nadaje mu wyjątkowy, dekoracyjny charakter. Drzewo życia jest często interpretowane jako symbol siły

  • Nowy

  Srebrny wisior Ag925...

  Cena 44,00 zł

  Srebrna zawieszka drzewko szczęścia wysadzane cyrkoniami. Drzewo charakteryzuje się finezyjnie rozwidlonymi gałęziami i liśćmi, a jego korona jest wypełniona licznymi, małymi, błyszczącymi cyrkoniami. Wykonane z najwyższej jakość sreba próby 925.

  • Nowy

  Srebrny wisior wysadzany cyrkoniami w kształcie serca z koliberkiem wewnątrz. Na dolnej części serca widoczny jest wygrawerowany napis "keep in your heart", co nadaje zawieszce osobisty i sentymentalny charakter. Wykonany najwyższej jakoście srebra próby

  • Nowy

  Srebrny wisior w kształcie serca wysadzany cyrkoniami. W dolnej części zawieszki umieszczone jest małe, gładkie serce co stanowi piękny kontrast wobec błyszczących cyrkonii. Ten współczesny design łączy klasyczną formę z nowoczesnymi detalami.