Sklep Online

Bransolety

Bransoletki z naszej bogatej kolekcji zdobione są pięknymi elementami, co czyni z nich idealny prezent.

Bransolety

Aktywne filtry

  • Nowy

  Złota bransoleta z ogniwami oraz sercem. Składa się z połączonych ze sobą, równomiernie rozłożonych ogniw o gładkiej powierzchni. Centralnym elementem ozdobnym bransolety jest większe serce umieszczone między ogniwami. Wykonana z wysokiej jakość złota próby złota 585.

  • Nowy

  Bransoleta złota Au 585 z...

  Cena 1 510,00 zł

  Złota bransoleta na podwójnym łańcuszku z kulkami gładkimi oraz diamentowanymi. Do dolnej części bransoletki przymocowane są większe kulki, które swobodnie się poruszają i błyszczą. Wykonana z wysokiej jakości złota próby 585.

  • Nowy

  Złota bransoleta z ozdobnymi elementami oraz diamentowanymi kulkami. Składa się z cienkiego łańcuszka, na którym umieszczone są regularnie rozstawione, płaskie elementy w kształcie wydłużonych owali oraz małych diamentowanych kulek. Wykonana z wysokiej jakość złota próby 585.

  • Nowy

  Bransoleta złota Au 585 z...

  Cena 1 165,00 zł

  Złota bransoleta z osdobnym elementem emaliowanym przypominającym kwiatek. Po bokach elementu umieszcone są małe, białe cyrkonie, które dodają blasku i luksusowego charakteru. Wykonana z wysokiej jakości złota próby 585.

  • Nowy

  Bransoleta złota Au 585...

  Cena 840,00 zł

  Złota bransoleta eleganckim połączeniem różnych rodzajów ogniw. Centralną część stanowią większe, płaskie ogniwa o geometrycznym kształcie, które są połączone z drobniejszymi, wielowątkowymi łańcuszkami. Ogniwa są polerowane, co nadaje im lśniący wygląd. Wykonana z wysokiej jakości złota próby 585.

  • Nowy

  Bransoleta Złota Au 585 z...

  Cena 1 030,00 zł

  Złota bransoleta z delikatnym łańcuszkiem i większymi, owalnymi ogniwami w centralnej części. Do jednego z tych ogniw przyczepiona jest zawieszka w kształcie serca o gładkiej, polerowanej powierzchni. Wykonana z wysokiej jakości złota próby 585.

  • Nowy

  Bransoleta złota Au 585...

  Cena 1 045,00 zł

  Delikatna złota bransoleta łańcuszkowa. Składa się z płaskich, lśniących ogniw, które są połączone mniejszymi, tradycyjnymi ogniwami łańcuszka. Ogniwa są ułożone w regularnych odstępach, tworząc harmonijny i elegancki wzór. Wykonana z wysokiej jakości złota próby 585.

  • Nowy

  Bransoleta złota Au 585

  Cena 725,00 zł

  Złota bransoloeta na podwójnym łańcuszku z podwieszanymi elementami, które dodają uroku. na końcu branoslety przy regulacji umieszczona jest biała cyrkonia. Wykonana z wysokiej jakośc złota próby 585.